Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Naujienos

Grožio procedūros

Mezoterapija

Mezoterapija – tai medicininė paprasta ir kartu veiksminga procedūra, kurios metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius lokaliai yra įvedamas biologiškai aktyvios medžiagos. Preparatų sudėtyje yra senėjimą stabdantys produktai, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis ir 55 aktyvios mitybinės medžiagos (14 vitaminų, 24 aminorūgštys, 6 kofermentai, 5 nukleorūgščių bazės, 4 mineralai, 2 antioksidantai), padedančios apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoją odą. Veikiant šioms medžiagoms, atgaivina ir giliai drėkina odą, kuriai trūksta skaistumo, tonuso, elastingumo ir stangrumo.
 Hialurono rūgšties užpildų naudojimo tikslas yra sujungti ir palaikyti vandenį organizme, išsaugojant jos elastinguma ir tonizuojant odą. Hialurono rūgštis veikia odą iš vidaus. Jos dėka oda tampa jaunesnė ir elastingesnė. Injekcijos sumažina ar visiškai panaikina esančias raukšles. Hialurono rūgšties injekcijų pagalba galima patobulinti veido simetriją (lūpos, nosis), suteikti didensę apimtį (skruostai, lūpos). Tokios injekcijos padeda išsaugoti veido mimikos natūralumą. Nėra pranašesnės technologijos už hialurono rūgšties injekcijas, kai norima akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.

Siūlomos procedūros atliekamos su visame pasaulyje garsios prancūzų kompanijos Laboratories FILORGA produktais. Kompanija jau 30 metų specializuojasi injekcijų srityje ir yra tarp 5 geriausių estetinės medicinos laboratorijų pasaulyje.

 atsisiųsti

 

Botulino toksino injekcijos yra greita ir neskausmiga procedūra. Botulino toksinas DYSPORT, tai medžiaga, kuri paveikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles, ji blokuoja nervinio impulso perdavimą tarp nervo ir raumens. Raumeniui atpalaidavus išlygina esamas raukšles (mimikos raukšlių korekcija) ir neleidžia susiformuoti naujoms. Raukšlių korekcija botulino toksino injekcijomis – populiariausia estetinė procedūra pasaulyje. Medicinoje šis preparatas naudojamas daugiau kaip 20 metų.  Taip pat injekcijomis botulino toksino sėkmingai gydomas delnų ir pažastų prakaitavimas.  Botulino toksino injekcijas derinant kartu su hialurono rūgšties užpildais, mezoterapija  yra puiki alternatyva išsauganti veido odos tonusą.  Norint išlaikyti gautą rezultatą procedūrą būtina kartoti.

 

logo_dysport