Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Kojų nagų grybelis

Nagų grybelis

Ar tai kojų nagų grybelis? Pakito nagų spalva? Nieži tarpupirščius? Gali būti, kad ten apsigyveno grybelis.

Grybelinė nagų infekcija yra labiausiai paplitusi liga. Daugelis žmonių apie šią ligą (kojų nagų grybelį) vengia ne tik kalbėtis, bet ir apsilankyti pas gydytoją dermatologą. Nukeldami vizitą pas gydytoją dermatologą, pacientai tik pablogina situaciją. Dažniausiai jau kreipiasi, kai nago plokštelė (netolygiai sustorėję, vietomis atrodo tarsi apgraužti, nago plokštelė atšokusi arba suplonėjusi, spalva gali būti nuo geltonos iki tamsėjačios rusvai žalios ar rudos, net juodos) yra pažeista  ir jau reikalingas chirurginis nago šalinimas, kadangi ne visada gali pagelbėti medikamentiniai gydymo metodai.

Kojų nagų grybeliu galima užsikrėsti viešosiose pirtyse, baseinuose, dušuose. Dabar tarp jaunimo ypač populiarus yra paplūdimio tinklinis, tai irgi vieta kur galima užsikrėsti grybeline nagų liga. Tai yra labai tinkama terpė veistis ir daugintis grybelio sporoms. Grybelinės infekcijos užsikrėtimo gali būti ir kitos priežastys: nepatogi avalynė, nagų trauma..

Grybeliui diagnozuoti yra atliekami laboratoriniai tyrimai. Todėl planuojant vizitą pas gydytoją dermatologą, nerekomenduojama pačiam nukirpti pažeisto nago. Taip pat jeigu yra paraudimai, pleiskanojimai, niežėjimas ant pėdų odos, neprausti ir netepti papildomais tepalais, kadangi grybelis linkęs slėptis ir atliekant laboratorinius tyrimus galima grybelio nepamatyti. Visi audiniai yra tiriami mikroskopo pagalba.

Tai gi jeigu pastebėjote bent menkiausią įtarimą, kad yra grybelis, nedelskite ir kreipkites pas specialistus.  Tik “neapleidus” ligos galima pasiekti gerų gydymo rezultatų.

Mielai kviečiame Jus apsilankyti mūsų klinikoje, kur gydytojas  dermatologas suteiks konsultaciją ir ištirs  dėl kojos nago plokštelės pažeidimo grybinės infekcijos! Būtina išankstinė registracija. 

Gydytojo dermatologo konsultacija – 60 eurų, nagų ištyrimas dėl grybelio – nuo 15 eurų.