Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Naujienos

NoAGE-Telomerai

TELOMERAI – MŪSŲ JAUNYSTĖS PASLAPTIS

Viena iš priežasčių, skatinanti ląstelių senėjimą, yra telomerų trumpėjimas. Telomerai – tai chromosomų apsauga, kuri saugo genetinę informaciją, kai ląstelės dalijasi. Praradus gebėjimą dalintis telomerai trumpėja ir žmogaus organizmas sensta. Telomerai trumpėja ne tik su amžiumi, bet ir veikiami išorinių veiksnių – alkoholis, rūkymas, stresas, neteisinga mityba ir fizinio aktyvumo trūkumas.

Mūsų centras pristato maisto papildą NoAGE. Tai – unikalios sudėties, inovatyvus preparatas, skirtas padėti kovoti su 5 pagrindiniais senėjimo procesais:

  • Oksidacinė pažaida – procesas, kurio metu susidarę laisvieji radikalai atakuoja mūsų ląsteles.
  • Glikacija – tai biocheminis procesas, kurio metu cukrų perteklius kraujyje, susijungia su baltymais ar lipidais.
  • Uždegimai – dalis ląstelių žūsta, o dalis tiesiog nustoja augti, dalintis. Tokios ląstelės kaupiasi ir sukelia senatvinius uždegiminius pakitimus.
  • Telomerų trumpėjimas – prastėja chromosomų apsauga, kuri saugo genetinę informaciją, kai ląstelės dalijasi.
  • Imuninės sistemos nusilpimas – bėgant laikui, visapusiška organizmo apsauga nuo išorinių veiksnių ir procesų, kurie vyksta organizmo viduje, silpnėja.

NoAGE 5 žingsnių programa nukreipta į pagrindines senėjimą skatinančias veikas, kurias suvaldžius šis procesas atitolinamas. Preparate dera 43 augaliniai ekstraktai, vitaminai ir mineralai.

NoAGE galite įsigyti mūsų centre adresu: Buivydiškių g. 22, Vilnius.