Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Urologija

Prostotitas Renmeda
PROSTATITAS – priešinės liaukos uždegimas, gana dažnas, sunkiai gydomas susirgimas. Ūmiu prostatitu sergantys ligoniai skundžiasi deginimu šlaplėje, pasirodančiomis išskyromis iš jos. Taip pat padažnėjusiu skausmingu šlapinimusi, skausmingumu tarpvietėje kryžkaulio srityje. Lėtinio prostatito simptomai mažai išreikšti: padažnėjęs šlapinimasis, ypač nakties metu, drumstas šlapimas, maudžiantis ir įkyrus skausmas, pilnumo jausmas tarpvietėje, kryžmens, sėklidžių  srityse. Ligoniai skundžiasi susilpnėjusia lytine potencija, kartais skausminga ejakuliacija. Nurodoma, kad iki 15 %  sveikų vyrų randama lėtinio prostatito požymių. O tarp urologiniais uždegimais sergančių asmenų net  30 – 40 % .
Prostatos uždegimą sukelia mikroorganizmai (gonokokaitrichomonos, mikoplazmos, chlamidijos, kitos bakterijos ir virusai). Jie patekę į šlapimo ir lyties takus dažniausiai lytinių santykių metu. Prostatitas – tai dažna komplikacija besimptomių šlapimo ir lyties takų uždegimų, kai vyras nejaučia ar nekriepia dėmesio į minimalius pojūčius. Taip pat kai uždegimai gydomi nekvalifikuotai. Vyrui privalu periodiškai išsitirti dėl galimų šlapimo ir lyties sistemos uždegimų, kriepiantis į gydytoją dermatovenerologą, kuris galėtų atlikti kvalifikuotą ištyrimą ir skirti tinkamą gydymą. Prostatito gydymo procese svarbu vengti peršalimų, šaltų ir gazuotų gėrimų, hipodinamijos. Būtina gydyti lėtinius infekcijos židinius. Prostatito gydymui taikomi antibakteriniai preparatai, įvairios fizioterapinės procedūros. Svarbus vartojimas preparatų, kurie atstato uždegimo paveiktą prostatos audinio struktūrą ir funkciją.

Mūsų klinikoje įdiegti specialieji imunologiniai tyrimai, leidžiantys tiksliau įvertinti prostatos uždegiminį procesą bei gydymo efektyvumą. Todėl visus vyrus kviečiame profilkatiškai kartą per metus pasitikrinti pas gydytoją dermatovenerologą dėl prostatito ir lytiškai plintančių ligų (LPL).  Labai svarbu, kad vyrai laiku pradėtų rūpintis savo sveikata. Kadangi dėl prostatito vis dažniau kreipiasi jaunesnio amžiaus vyrai nuo 35 metų.

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija – 50 eurų. Prostatos sekreto ištyrimas – 15 eurų.  PSA (prostatos specifinis antigenas – vėžio žymuo) – 10 eurų.